UHC және медициналық қызметтер туралы

Құрметті НУ қауымы!

Біз сіздерге, University Health Center жұмыс кестесі 9.00-ден 16.00-ге дейін туралы хабарлаймыз (егер UHC жұмыс кестесінде өзгеріс болған жағдайда, бұл туралы қосымша хабарланады).

Егер сізге медициналық қызмет көрсету қажет болса, Сіздің сақтандыру провайдеріңізге немесе ассистенс компаниянызға (бұрын көрсетілген телефон нөмірлер бойынша), сондай-ақ қосымша БМСК көмек қажет болса UHC ресепшн администраторына 69-2616 нөмірі арқылы хабарласыңыз егер сізге UHC-да көмек қажет болса. Қазіргі уақытта бірнеше дәрігер-терапевт және ЖТД  UHC және РДО-ның ғимаратарында қабылдайды.

Жолығу кезінде келушілер міндетті түрде бетпердемен болуы керек және UHC-ге сыртқы кіреберіс арқылы Атлеттік және спорт орталықтары мен коттедждер жағынан кіру керек! Кіреберісте міндетті түрде қашықтықтан термометриядан өту және сақтық шараларын сақтау (қолды антисептикпен өңдеу) қолдануда!

2020 жылы 21 сәуір күнінен бастап Университет қауымдастығына кампуста қосымша қызметтер мен көмек қол жетімді болады.

Қызмет

Мақсаттар

Байланыс мәліметтері

Жұмыс уақыты

NU Helpline

Медицина Мектебінің магистранттарына медициналық қызмет көрсету бойынша көмек және кеңестер

+ 70-9000

(ішкі 9000)

жұмыс күндерінде

Дәріхана

Кампуста дәрі-дәрмектерді сатып алуға және жеткізуге көмек көрсету

7 701 643 40 38

(ватсапқа қол жетімді)

өтінімдерді қабылдау

жұмыс күндерінде

UHC-ге өтінімдерді жеткізу

Сіз өзіңіздің сұрақтарыңызды, пікірлеріңізді және ұсыныстарыңызды әрі қарай қарастыру үшін uhc@old.nu.edu.kz мекен-жайына жібере аласыз.

Ізгі ниетпен,

Денсаулық cақтау және еңбек қауіпсіздігі департаменті және Медицина мектебімен University Health Center бірлестігімен