Төтенше жағдай мен карантинді ұзарту туралы 10.04.2010 жылы маңызды АҚПАРАТ

Құрметті Назарбаев Университеті қауымдастығы,

Президент Қасым-Жомарт Тоқаев пен COVID-19 коронавирустық инфекцияның таралуын болдырмау жөніндегі Мемлекеттік комиссиясы Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимін НұрСұлтанАлматыШымкент және басқа да қалаларында карантинді 2020 жылдың 30 сәуіріне дейін ұзарту туралы шешім қабылдағанын хабарлаймыз.

Елімізде COVID-19 таралу тәуекелдерін төмендету мақсатында қатаң карантин енгізу аркылы жүзеге асырылады. Оқушылар мен студенттердің қашықтық және онлайн оқытуы жалғастырылады. Сондай-ақ, Назарбаев Университетінде және СОVID-19 таралуын болдырмау жұмыстары мен өмір тіршілігін қамтамасыз ету шараларына тікелей қатыстырылмаған басқа да бірқатар ұйымдардың қашықтан жұмысы жалғастырылады.

Карантин режимін қатаң сақтаңыздарүйде қалыңыз және тек  қана аса қажетті жағдайда қауіпсіздіқ шараларын сақтай отырып үйден шығуды шектеңіз (азық-түлік, дәрі-дәрмектер сатып алу немесе медициналық ұйыммен телефон арқылы алдын ала хабарласып және ақпарат алу арқылы медициналық көмек алу).

Ізгі ниетпен,

Денсаулық сақтау және еңбек қауіпсіздігі департаменті